Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788327429285
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Olesiejuk

Album ten jest pierwszą na polskim rynku księgarskim tak szeroką prezentacją dorobki Jana Stanisławskiego niezrównanego mistrza malarstwa krajobrazowego. Ukazuje również prace najwybitniejszych uczniów jego szkoły - słynnej majsterszuli m.in. Stanisława Kamockiego Stefana Filipkiewicza czy Henryka Szczyglińskiego. Książka odkrywa urzekający swą urodą i poezją świat pejzaże pozbawione przemocy a przecież pełne emocji. Odtwarzana przez Stanisławskiego przyroda opowiada o człowieku o stanach jego duszy o jego niepokojach i radościach marzeniach i tęsknotach. Autorka wytrawna znawczyni świata sztuki młodopolskiej wiedzie nas zrazu śladami samotnych wędrówek piechotnych Stanisławskiego po kraju jego wypraw na Ukrainę i dalszych zagranicznych wojaży. Ukazuje fascynację artysty przyrodą i architekturą. I wreszcie prowadzi na szlaki wspólnych wyjazdów plenerowych Majstra i jego uczniów.


Olesiejuk 2015, ISBN: 978-83-274-2928-5, 240x325, 136 s., oprawa twarda


Książka

  • ISBN: 

    9788327429285

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.