Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 5902026470018
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: DVD

Shiva Rea, okrzyknięta przez New York Times „najlepszą instruktorką fitness”, zaprasza Cię do celebracji życia i ruchu poprzez niezwykłe połączenie tańca i jogi. W pierwszym tego typu programie, łączącym w sobie ruch i medytację, odkryjesz na nowo coś, co umyka nam, kiedy dajemy się porwać codziennym sprawom, pracy i siedzącemu trybowi życia. Taniec to część naszej natury, a oddech jest naszym przyjacielem. Dzięki „Joga  w rytmie trance” nauczysz się cieszyć ze swojego ciała poprzez naturalny, swobodny taniec. Przeżyjesz odnowę nie tylko duchową, ale przede wszystkim cielesną. W zależności od Twojego stopnia zaawansowania i czasu, którym dysponujesz, możesz skorzystać z gotowych zestawów ćwiczeń lub stworzyć swój własny.

EAN 5902026470018, Seria Chic, język: angielski lektor polski, czas: 131 min, dźwięk: DD 2,0, płyta jednostronna jednowarstwowa, format 16:9 PAL
 
Joga w rytmie tranceKsiążka

  • ISBN: 

    5902026470018

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.