Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788376610184
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Bezdroża

Zarówno Słowacja, Węgry, jak i od niedawna Polska oferują wiele form wodnego wypoczynku – szaleństwo w świetnie wyposażonych aquaparkach, leniwy relaks na jednym z kąpielisk rekreacyjnych, kuracje wellness czy wreszcie zabiegi balneo- i hydroterapeutyczne w hotelach zdrojowych. Warto skorzystać z darów źródeł natury.

Kąpiele już w starożytności uznawano za służące zdrowiu, a publiczne termy były miejscem towarzyskich spotkań. Tradycja przetrwała wieki... Słowacja i Węgry to kraje wyjątkowo bogate w zdroje wód, a spędzanie czasu w licznych uzdrowiskach i ośrodkach termalnych stało się częścią narodowej kultury, w której od wielu lat chętnie uczestniczą także Polacy. Co więcej, również w Polsce powstają obiekty kąpieliskowe. Warto bowiem wiedzieć, że Polska obfituje w źródła wód termalnych, z których grzechem byłoby nie korzystać...

Przewodnik Kąpieliska termalne i mineralne. Słowacja, Węgry oraz Polska oprowadza po ponad 50 kąpieliskach, w tym po nowo powstałych obiektach termalnych w Polsce. Zawiera liczne informacje praktyczne, poglądowe plany miast oraz opisy krajoznawcze miejscowości. Stanowi nieodzowną pomoc przy planowaniu wypoczynku "u wód".

 

Bezdroża 2009, ISBN: 978-83-7661-018-4, 120x230, 264 s., oprawa miękka

 

Kąpieliska termalne i mineralne Słowacja, Węgry oraz Polska

Książka

  • ISBN: 

    9788376610184

W związku z zamknięciem księgarń stacjonarnych wprowadzamy DARMOWĄ dostawę do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.