Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788377887431
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 14
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Edgard

Ilustrowany przewodnik po świecie magicznych istot i fantastycznych postaci z mitów i legend Poznajcie 54 legendarne stworzenia z mitologii słowiańskiej, celtyckiej, skandynawskiej, japońskiej i innych. Niesamowite opisy czyta się jednym tchem! Ponad 160 zagadek w formie pytań quizowych zapewni mnóstwo zabawy.

Super Quiz Stwory zabierze poszukiwaczy tajemnic do świata mitologii z różnych zakątków Ziemi. Podczas fascynującej wyprawy do krainy stworów, strzyg i czarownic, mali odkrywcy poznają nie tylko popularne wampiry czy dżiny, lecz także całą grupę rodzimych magicznych stworzeń z wierzeń słowiańskich. Znajdą tu również monstra z mitologii celtyckiej, skandynawskiej czy japońskiej. Z Super Quizu dowiedzą się, jak wyglądały legendarne stwory, gdzie żyły, co robiły i jak można było zapobiec ich działalności lub prosić je o pomoc.

  • Jak wyglądało licho?
  • Jakimi mocami został obdarzony baku?
  • Po czym można było rozpoznać huldrę?
  • Jakie niezwykłe stworzenia towarzyszyły skandynawskim czarownicom?
  • Jakie stwory można spotkać w lesie, a jakie w zakamarkach domu?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz z Super Quizem Stwory! Kolorowe zdjęcia i ilustracje zachęcą dziecko do samodzielnego czytania, a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny oraz podczas zabaw z rówieśnikami. Ponadto wygodny i poręczny format pozwoli zabrać ulubiony Super Quiz, gdziekolwiek chcesz - na spacer, do parku czy w podróż.

Edgard 2017, ISBN: 9788377887431, 85x155, 112 s., oprawa twarda

Kapitan Nauka SuperQuiz Stwory Paulina Kaniewska

Książka

  • ISBN: 

    9788377887431

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.