Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 5908312742043
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Mayfly

O PROGRAMIE: Jak często zastanawiałaś się jak czuć się lepiej, mieć więcej energii wstając rano z łóżka? Jak ładniej wyglądać w swoich ubraniach? Dlaczego innym się udaje? Próbowałaś już różnych diet i różnych suplementów, ale brakowało ci motywacji do treningu, a przecież  ty również chcesz dobrze wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Daj sobie szansę , określ jak chcesz wyglądać, trenuj kilka razy w tygodniu a ja ci w tym pomogę! Przedstawiam ci trzy treningi, które w krótkim czasie pozwolą ci zobaczyć efekty. Już po 3 tygodniach zobaczysz różnicę! Masz do wyboru trening: wprowadzający - od niego zacznij, jak poczujesz się mocniejsza, przejdź o poziom wyżej, najbardziej intensywne są ćwiczenia metaboliczne, ale trwają tylko 20 minut! Wykonaj je również w dni, kiedy nie masz czasu na pełny trening.

Kiedy masz ochotę tylko na relaks –zrób tylko relaksację, zrelaksuj ciało i umysł, nabierz energii! Wiem, że nie masz czasu, ja również prowadzę firmy i mam dziecko, ale przy odrobinie wysiłku zobaczysz efekty, które dadzą ci energię do codziennych czynności i spowodują, że będziesz nie tylko wyglądać, ale czuć się lepiej.

EAN 5908312742043, Seria Chic, język: angielski lektor polski, czas: 62 min, dźwięk: DD 2.0, płyta jednostronna jednowarstwowa, format 16:9
 Książka

  • ISBN: 

    5908312742043

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Promocja!

 

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.