Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788362268719
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Fronda

Związki partnerskie, eutanazja, aborcja, in vitro - czy katolik może mieć na ich temat własne zdanie A jeśli zdanie to zbiega się ze stanowiskiem Kościoła Czy to znaczy, że nie potrafi myśleć samodzielnie.

W książce tej, będącej kontynuacją świetnie przyjętych dwóch pierwszych tomów (Katolik frajerem, Katolik ofiarą), znajdziesz zapis gorących dyskusji o sprawach, które poruszają opinię publiczną i wywołują największe emocje. O prawach homoseksualistów, kobiet, księży, nienarodzonych dzieci i osób cierpiących rozmawiają m.in. Przemysław Babiarz, Krzysztof Ziemiec, Teresa Tomeo, Marek Jurek, Tomasz Terlikowski, Bronisław Wildstein, Wojciech Sadurski, Izabela Jaruga-Nowacka czy Szymon Grzelak.

Jak trafić do ludzi, którzy nie widzą różnicy między talibem a katolikiem Jak odmienić serce tych, którzy uważają Jezusa za przestarzały obciach" Ta książka w dużym stopniu pomoże znaleźć odpowiedź na to pytanie. A jest ono fundamentalne dla przyszłości chrześcijaństwa - Łukasz Adamski, publicysta tygodnika Sieci", redaktor naczelny portalu w Nas. Bardzo dobra, rzeczowa dyskusja dotycząca tematów seksu, aborcji, in vitro, eutanazji - przedstawiona z różnej perspektywy światopoglądowej. Tę książkę powinien przeczytać każdy katolik i nie katolik - Michał Chorosiński – aktor.

 

Fronda 2013, ISBN: 978-83-62268-71-9, 135x205, 320 s., oprawa miękka

 

Katolik talibem? Zbigniew Kaliszuk

Książka

  • ISBN: 

    9788362268719

W związku z zamknięciem księgarń stacjonarnych wprowadzamy DARMOWĄ dostawę do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.