Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 5908312739777
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: DVD
  • Hollywoodzki trening gwiazd
  • Moda na kickboxing
  • Smukłe ciało i zero tłuszczu

Ćwiczenia modelowania sylwetki z elementami kickboxingu to idealny sposób na rozładowanie energii i spalenie zbędnych kalorii. W tym programie Jeanette Jenkins skupia się na mięśniach ramion, rąk, brzucha i ud.

Jeanette jest jedną z najlepszych trenerek amerykańskich. Jej publikacje i wywiady ukazały się m.in. w NBC, Fox News, Shape, In Style, Glamour i wielu innych mediach. Pomogła już milionom ludzi poprawić ich kondycję i jakość życia (m.in. Christinie Applegate).

Program wpływa na rozwój i poprawę kondycji fizycznej, wytrzymałości mięśniowej, szybkości, równowagi, koordynacji oraz techniki oddechu . To doskonała alternatywa dla Pań, które są znudzone klasycznym aerobikiem. Dynamiczne kopnięcia i uderzenia w rytm energicznej muzyki to ciekawy trening ciała i umysłu, a także świetna zabawa! Katarzyna Szmyd: Trenerka i szkoleniowiec Reebok University Poland, manager Fitness Park, współwłaścicielka klubu Core Studio.

Płyta DVD, Dźwięk DD 2.0, Obraz 4:3, czas proj. 51 min., język: angielski, lektor: polski

Kickboxing z Jeanette Jenkins

Książka

  • ISBN: 

    5908312739777

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!