Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788301172602
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: PWN

Czy zwierzęta plotkują Czy szympansy i szczury naprawdę wiedzą, co należy zjeść, by pozbyć się kłopotów żołądkowych Czy pawiany pogardziłyby fast-foodem i dlaczego u progu dorosłości porzucają swoje stada Robert M. Sapolsky, znany antropolog i biolog behawioralny, autor bestsellera Dlaczego zebry nie mają wrzodów odsłania tajemnice tych zachowań i pokazuje, że pod wieloma względami jesteśmy do innych gatunków niepokojąco podobni. Z typową dla siebie swadą wyjaśnia biologię dziwactw i osobliwości naszego codziennego zachowania. Przeczytamy o brzemiennych w skutki pomyłkach XIX-wiecznych anatomów, o biologicznych podstawach przekonań religijnych i wreszcie uzyskamy odpowiedź na pytanie: czy testosteron rzeczywiście powoduje nasilenie agresj.

  

PWN 2012, ISBN: 9788301172602, 145x205, 270 s., oprawa miękka

 

Kłopot z testosteronem i inne eseje z biologii ludzkich tarapatów Robert M. Sapolsky 

Książka

  • ISBN: 

    9788301172602

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.