Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788375794076
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Galaktyka

Czy można pracować „pełną parą”, rozwijać swoje pasje, stawiać sobie cele i spełniać marzenia, a przy tym nie zaniedbać rodziny i wciąż mieć czyste ubrania w szafie? Czy da się pogodzić życie rodzinne ze swoim własnym „ja” i realizować siebie bez szkody dla najbliższych? Wreszcie - czy można być mamą i biegać ultramaratony? I po co w ogóle biegać? Po co się męczyć, wstawać przed świtem lub wychodzić na trening późnym wieczorem? Dlaczego mimo wszystko warto? I jak to żmudne pokonywanie kilometrów na własnych nogach może zmienić życie na lepsze? Katarzyna Żbikowska-Jusis, redaktor naczelna najsłynniejszego polskiego portalu o bieganiu skierowanego tylko dla kobiet udowadnia, że bieganie może być lekiem na cało zło i motywacją do działania bez względu na to, jak dużo mamy obowiązków, jakie piastujemy stanowisko i w jakim jesteśmy wieku. Kobieta w biegu to niezwykła lektura, która z pewnością każdego czytelnika zainspiruje do działania. Bez względu na to czy już kochasz bieganie czy cały czas jeszcze nienawidzisz się męczyć - odkryj w sobie siłę i uwierz, że możesz więcej! Katarzyna Żbikowska-Jusis - redaktor naczelna portalu www.kobietkibiegaja.pl. Biegaczka - amatorka z ambicjami. Od kilkunastu lat przemierza biegowe ścieżki w kraju i zagranicą w poszukiwaniu... radości z biegania! Od lat zachęca Polki do aktywności i przekonuje, że wszelkie przeszkody, które napotykamy można pokonać.

Galaktyka 2015, ISBN: 9788375794076, 160x240, 176 s., oprawa miękka

Kobieta w biegu czyli jak pogodzić pasję z codziennością Katarzyna Żbikowska-Jusis

Książka

  • ISBN: 

    9788375794076

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.