Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788381031837
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Pascal

- Co jest prawdziwym skarbem Korfu?
- Gdzie można poczuć się jak w Wenecji?
- Co spada z nieba w Wielką Sobotę?
- Gdzie spotkali się Henry Miller i Lawrence Durrel?
Korfu, czyli nowe spojrzenie na wyspę. Podczas wyjazdu z Pascalem wypoczniesz ze stoickim spokojem!
Moje pierwsze zetknięcie z wyspą Korfu było znamienne: dawno temu, zachęcona opowieściami Geralda Durrella, bardzo chciałam odwiedzić wyspę. Najpierw jednak próbowałam zlokalizować ją na mapie Grecji, przywiezionej z Hellady przez znajomą. Obejrzałam mapę ze wszystkich stron, dokładnie przeczytawszy nazwy wszystkich zaznaczonych na niej wysp, jednak nigdzie nie było Korfu! W końcu to duża wyspa, dlaczego jej nie zaznaczono? - myślałam sfrustrowana (było to na długo przed erą Google Maps i Wikipedii). Zagadka wyjaśniła się pewnego dnia, kiedy odkryłam, że Grecy mianują swoje wyspy po grecku i niekoniecznie uwzględniają na mapach cudzoziemskie nazwy. "Kérkyra" brzmi zdecydowanie bardziej po grecku - przyznałam w końcu rację mapie.

Wiesława Rusin, podróżniczka, autorka przewodników turystycznych
 
Pascal 2018, ISBN: 9788381031837, 115x190, 156 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788381031837

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.