Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788381031820
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 15
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: Pascal

- Ile naprawdę wysp liczy Dodekanez?
- Paradise, Banana, Sunny czy Magic?
- Gdzie jest nieoficjalny raj naturystów?
- Czy Skala leży poza skalą?
Kos, czyli nowe spojrzenie na wyspę. Z Pascalem poznasz Kos wszerz i na skos!
- Maria! Przywiozłem ci gości! - z pokoiku we wnętrzu domu wyszła starsza pani, a za nią puszysty czarny kocur. Po wymianie powitalnych grzeczności kobieta wzięła klucz i pokazała mi prześliczne dwupoziomowe studio z tonącym w zieleni i kwiatach tarasem. Okienko kuchni wychodziło na zadbany ogród warzywny, w którym pyszniły się w słońcu czerwone pomidory, fioletowe bakłażany, żółte tykwy, białe patisony i zielone kabaczki.

- Jaka szkoda, że to nasza ostatnia noc na wyspie - wyrwało mi się - z chęcią zostałabym tu dłużej? W międzyczasie uprzejmy Grek na motorze dowiózł mojego męża z bagażem. Kiedy już nacieszyliśmy się mieszkaniem i tarasem, pani Maria zaprosiła nas do siebie i postawiła przed nami rizogalo - waniliowy deser z ryżu i mleka, który najwyraźniej przyrządziła dla całej rodziny. Siedzieliśmy wśród zieleni i rozmawialiśmy o życiu, podczas gdy ogródek zapełniał się coraz to nowymi członkami rodziny. W różowym świetle zachodu słońca poczuliśmy niezwykłość chwili. Potęgowała ją magia przypadkowych spotkań z ludźmi.

Wiesława Rusin, podróżniczka, autorka przewodników turystycznych
 
Pascal 2018, ISBN: 9788381031820, 115x190, 156 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788381031820

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!