Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788373195820
Zwykle wysyłamy w: 24 godziny
EAN: 9788373195820
Wydawnictwo/Producent: Muza

Muza 2004, ISBN: 83-7319-582-3, 130x205, 176 s., oprawa miękka

 

Przypadkowe spotkanie z piękną, budząca pożądanie kobietą i jej trzema córkami, niesłychanie do niej podobnymi i złączonymi z nią głębokim, nieodgadnionym porozumieniem , zaczęło się z wolna przemieniać w spiralę bezradności i lęku: w prawdziwą pułapkę. Dlaczego? Co takiego zmieniło świetlisty obraz słonecznej Grecji w rzeczywistość mroczną, tajemniczą i księżycową, gdzie wszystko, co się przydarza, jest niebezpiecznie przesycone mitem? Andea Severi przyjeżdżając do Grecji nie wiedział, od czego w swoim życiu ucieka. Ale teraz, kiedy w wygodnej, choć alarmującej ciszy szwajcarskiej kliniki zapisuje po nocach swoje wspomnienia, starając się w gorączkowym zapamiętaniu odtworzyć przebieg całej podróży, nabiera przekonania. że przeżyte w Grecji wydarzenia były z całą pewnością serią wymownych znaków, których sensu nie umie jednak odgadnąć.

 

Księżyce Piero Meldini

Książka

  • ISBN: 

    9788373195820

Polecamy również...
Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą używanych mebli biurowych

Więcej...

     

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.

Złóż zamówienie za 99 zł i wybierz przesyłkę Orlen Paczką - a zamówienie wyślemy bezpłatnie.