Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788380876019
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 9
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: MT Biznes

Stwórz i utrzymaj kulturę kaizen w swojej organizacji.

Wykorzystując przeszło 50 lat zbiorczych doświadczeń specjalistów pomyślnie stosujących kaizen w trakcie transformacji organizacji z wielu branż, niniejsza księga wyjaśnia, jak szybko udoskonalić pracę i poprawić wyniki. Jest szczegółowym przewodnikiem, podziękowanie któremu czytelnik dowie się, jak przeprowadzić usystematyzowane wdrażanie kaizen poprzez organizowanie warsztatów kaizen. Rzeczywiste przykłady pokazują, jak na przykład cywilizacja kaizen sprawdza się w takich firmach jako Toyota, Zappos czy Wiremold.

Ten praktyczny poradnik, pełen cennych spostrzeżeń liderów z Kaizen Institute, tłumaczy:

• dlaczego kultura kaizen jest konieczna,

• jakie jest prawdziwe znaczenie kaizen,

• skąd wywodzą się warsztaty kaizen,

• jak kaizen sprawdza się jako strategia w praktyce,

• jak utrzymać kulturę kaizen,

• jak rozpoznać organizacyjną gotowość do transformacji,

• jak pokonać kulturowe przeszkody,

a ponadto zawiera studia przypadków omawiające faktyczne wdrażanie kaizen w organizacjach różnej wielkości i z różnych branż. Przedmowa Johna Toussainta, dyrektora zarządzającego Thedacare.

Jon Miller może pochwalić się 20-letnim doświadczeniem z zakresu kaizen. Jest dyrektorem zarządzającym Kaizen Institute Consulting Group. Był współzałożycielem i dyrektorem zarządzającym Gemba Research zanim firma połączyła się z Kaizen Institute. Jest autorem wielu artykułów. Był tłumaczem i wydawcą Taiichi Ohno’s Workplace Management. Swój wkład wniósł również do wielu innych książek wydawnictwa McGraw-Hill, chociażby Gemba Kaizen czy Kaizen in Logistics and Supply Chains.

Mike Wroblewski ma ponad 25-letnie doświadczenie w obszarze inżynierii przemysłowej, zarządzania produkcją i kaizen. Jest dyrektorem Kaizen Institute USA. Jest często zapraszany jako główny prelegent na konferencje, gdzie dzieli się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z zakresu kaizen.

Jaime Villafuerte ma 20-letnie doświadczenie na polu strategicznego i taktycznego wdrażania ciągłego doskonalenia. Jest dyrektorem ds. Lean Six Sigma w Jabil Inc., firmie zatrudniającej ponad 165000 pracowników w 33 krajach. Przewodzi tam transformacji Lean Six Sigma. Jest autorem The Lean 6 Sigma Deployment Memory Jogger.

MT Biznes 2018, ISBN: 9788380876019, 158x233, 310 s., oprawa miękka

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.