Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788327125132
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 24
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Publicat

"Legalny doping. Naturalna dieta dla aktywnych" to książka przeznaczona dla wszystkich sportowców, w której poznajemy sposoby na utrzymanie zdrowej i racjonalnej diety.

Dieta dla większości kojarzy się z męczarnią. Uciążliwe liczenie kalorii, kupowanie specjalnych produktów i wiele wyrzeczeń. Tylko czy w rzeczywistości naprawdę tak to powinno wyglądać? Dorota Traczyk w swojej książce "Legalny doping. Naturalna dieta dla aktywnych" dzieli się poradami żywieniowymi dla osób, które aktywnie uprawiają sport.

Oczywiste jest, że aby być jak najlepszym w swojej dyscyplinie, koniecznie trzeba zadbać o zdrową i zrównoważoną dietę. W internecie spotykamy się z mnóstwem wykluczających się informacji, które w rzeczywistości wcale nie pomagają, a jedynie szkodzą. Warto więc zajrzeć do sprawdzonego i rzetelnego źródła. Z książki dowiesz się, jak w prosty sposób przynieść sobie długotrwałe efekty, co jeść przed i po treningu, jakie nawyki staną się dla Ciebie codziennością i jak układać jadłospisy specjalnie dla siebie. Odejście od sztywnych zasad i skrajności pomogło już niejednemu. Trzymanie się wyznaczonego celu to dobry sposób na to, aby nie poddać się w trakcie walki i znaleźć złoty środek.

"Legalny doping. Naturalna dieta dla aktywnych" to pozycja ukazująca, że dieta może b6yć przyjemna i nie oznacza żadnych wyrzeczeń. To świadomy wybór lepszego życia i odżywiania się w sposób prawidłowy i pomagający lepiej funkcjonować dla naszego organizmu. Szczególnie istotne powinno to być właśnie dla sportowców, których ciało niezaprzeczalnie potrzebuje, jak najlepszych składników odżywczych!

Dorota Traczyk jest dietetykiem sportowym, wielbicielką biegania, kolarstwa i gór. Certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness jako edukator w cukrzycy.

Publicat 2018, ISBN: 9788327125132, 200 s., oprawa miękka

Polecamy również...

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.