Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788392746805
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 3
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Lingea

Lingea Easy Lex słownik angielsko-polski
Angielsko-polski i polsko-angielski słownik z około 40 000 haseł, nagraną wymową i funkcją mouse over - błyskawicznego tłumaczenia słów - wystarczy przesunąć kursor na nieznane słowo.
Doskonały słownik angielsko-polski i polsko-angielski zawiera około 40 000 haseł z nagraną wymową. Umożliwia błyskawiczny przekład bez kliknięcia myszką - wystarczy przesunąć kursor na nieznane słowo, a w oknie Easy Lex pojawi się tłumaczenie.
Słownik rozpoznaje wyrazy w dowolnej formie fleksyjnej, również bez znaków diakrytycznych. To szczególnie przydatna funkcja dla początkujących i średniozaawansowanych użytkowników języka. Program posiada nagraną wymowę i podczas pracy automatycznie wypowiada słowa które chcemy przetłumaczyć.
Ponadto słownik rozpoznaje wyrazy w dowolnej formie bez względu na kierunek przekładu, dzięki czemu aplikacja od razu proponuje właściwy odpowiednik. Easy Lex to produkt wysokiej jakości oferujący Państwu szereg przydatnych funkcji za przystępną cenę.

Lingea 2012, ISBN:  9788392746805
 

Lingea EasyLex 2. Słownik angielsko-polski i polsko-angielski (CD)

Książka

  • ISBN: 

    9788392746805

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.