Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788378393832
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 10
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Limitowane, kolekcjonerskie wydanie książki John Lennon. Listy

Po raz pierwszy wdowa po Johnie Lennonie, Yoko Ono, zgodziła się na opublikowanie korespondencji artysty. Zbiór zawiera niemal trzysta listów oraz pocztówek, opatrzonych komentarzem Huntera Daviesa, autora oficjalnej biografii Beatlesów. Listy Lennona były jak dotąd otoczone tajemnicą. Wiele z nich sprzedano prywatnym kolekcjonerom na aukcjach. Hunter Davies wykonał pracę iście detektywistyczną, dzięki czemu możemy na nowo poznać Johna Lennona nie tylko jako genialnego muzyka, ale również jako człowieka.

Pakiet zawiera:

FILM:
Ze wszystkich filmów, jakie powstały na temat Johna, ten jest jedynym, który by pokochał.
Yoko Ono

Ameryka kontra John Lennon to pasjonująca opowieść o muzyku i artyście, który poświęcił się walce przeciwko wojnie w Wietnamie, stając się ikoną i adwokatem pokoju na świecie oraz praw obywateli. Film zawiera niepublikowane wcześniej materiały dotyczące Johna Lennona, jego muzykę, osobiste wspomnienia Yoko Ono, komentarze i opinie osób z nimi związanych. Dokumentuje też sytuację panującą wówczas w Stanach Zjednoczonych i atmosferę tamtych lat.

Napisy: polskie
Język angielski, polski (lektor)
Czas trwania: 95 minut.

KOSZULKA:
Takiej koszulki nie kupisz w żadnym sklepie! Przygotowana specjalnie z okazji wydania książki John Lennon. Listy, limitowana edycja koszulek z podobizną Johna Lennona.

Rozmiar L

PRZYPINKI:
Kolekcjonerskie przypinki z przesłaniem. Wyjątkowy dodatek do limitowanej edycji książki. Nie do zdobycia w żadnym sklepie!

Prószyński i S-ka 2012, ISBN: 9788378393832, 408 s., oprawa twarda (pakiet książka + film + koszulka + przypinki)

Książka

  • ISBN: 

    9788378393832

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.