Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788361533610
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 6
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Petrus

2009, ISBN: 978-83-61533-61-0, 145x200, 258 s., oprawa miękka

 

Książka ta jest właściwie jednym długim listem autora do Przyjaciela, który niegdyś zadał mu pytanie: Jak się modlić?. Antoni Gołubiew nie daje oczywistej i krótkiej, jednoznacznej odpowiedzi. Książka jest jednak próbą odczytania Modlitwy Pańskiej Ojcze nasz, powszechnie każdemu znanej, pod kątem potrzeb, poszukiwań i trudności, z którymi mocuje się człowiek w swoim życiu, a siłuje się zawsze z jednym: wiara i niewiarą, pewnością i wątpliwościami, jak żyć w świecie, gdzie nie ceni się głębi refleksji, gdzie człowiek dla człowieka z pewnością bratem przestał być jakiś czas temu i bliżej mu do wilka.... , jak przywrócić człowiekowi poczucie wagi spraw ducha, wywołać w nim twórczy niepokój, ...bo nie można już dłużej żyć lodówkami, bilansami, polityką i rozwiązywaniem krzyżówek, doprawdy nie można...

 

Listy do przyjaciela Antoni Gołubiew

Książka

  • ISBN: 

    9788361533610

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.