Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788381177481
Realizacja zamówienia: 2 dni
Sprzedanych produktów: 3
EAN: 9788381177481
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Edipresse

Listy sprzed lat to książka opowiadająca o trudnej przyjaźni dwóch kobiet. Zawód z przeszłości sprawił, że drogi Iwony i Ewy rozeszły się na długie lata, a bolesna zadra sprawia, że trudno jest im odzyskać wzajemne zaufanie.

Nie od dziś wiadomo, że los przygotowuje dla każdego z nas nieprzewidywalne zdarzenia, a w przypadku tych przyjaciółek dramatyczne okoliczności doprowadzają do pojednania i przełamania wzajemnej niechęci. Udaje im się odbudować utraconą przyjaźń. Dodatkowo po latach wychodzi na jaw skrywana dotąd tajemnica jednej z nich.

Dzięki odzyskanej przyjaźni kobietom powraca odwaga, by zawalczyć o swoją przyszłość, ale również mają motywację do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Analizują całe dotychczasowe życia, swoich wyborów, a wyciągnięte wnioski pozwalają im podążać za marzeniami sprzed lat.

Szczęśliwym trafem w życiu Iwony pojawia się mężczyzna z przeszłości. Ten sam mężczyzna, o którym dotąd marzyła i którego listy czytała ukradkiem. Ten szczęśliwy zbieg okoliczności odmienia jej życie, a wyśniony mężczyzna staje się jej księciem na białym koniu.

Listy sprzed lat to poruszająca opowieść o dwóch kobietach, które pomimo przeciwności losu znów zostały przyjaciółkami. Ta powieść przywraca wiarę w przyjaźń i w to, że wszystko może się odmienić.

Edipresse 2018, ISBN: 9788381177481, 135x215, 384 s., oprawa miękka

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Orlen Paczka dla zamówień o wartości minimum 100 zł.

Wysyłka niedostępna dla pozycji z kategorii: Gry i Puzzle