Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788366195882
Realizacja zamówienia: 2 dni
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9788366195882
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Skarpa Warszawska

Kochasz góry i wędrówki? Czujesz nieokreśloną tęsknotę i pragnienie wielkiej, prawdziwej miłości? A może po prostu szukasz pozycji na spokojne wieczory przy blasku świec?

Niezależnie od przyczyny, z pewnością zachwyci Cię poruszająca powieść "Listy w góry" Agnieszki Lis. To historia pasji, tęsknoty, samotności, ale również miłości, ulokowana w trudnych czasach. Pozwolisz sobie wejść do tego świata?

"Listy w góry" to fikcyjna opowieść pisana w formie, jak wskazuje sam tytuł, listów. Oparta została na prawdziwej historii Jerzego Kukuczki, polskiego taternika, himalaisty i alpinisty, oraz jego rodziny.

Opowieść ma swój początek w latach 70. XX wieku, czasach nienależących do najłatwiejszych. Wtedy właśnie poznajemy młodą kobietę, zmartwioną i stęsknioną za swoim mężem himalaistą - z tych uczuć rodzi się pomysł pisania listów-pamiętnika. Nie jest to łatwa lektura: opis trudnych zmagań i uczuć samotnej kobiety bardzo mocno porusza Czytelnika, pozwala współodczuwać i przenieść się do samego środka ludzkiej duszy.

Powieść "Listy w góry" jest znakomicie napisana i doskonale ukazuje silne rozdarcie bohaterki - z jednej strony silnej i niezależnej matki, walczącej o byt rodziny, z drugiej zaś całkowicie podporządkowanej mężowi oraz jego pasji. Miłość i poświęcenie, a może nadmierna uległość i porzucenie siebie? To każdy musi ocenić sam, według własnego poczucia sprawiedliwości i wrażliwości.

Skarpa Warszawska 2020, ISBN: 9788366195882, 140x205, 320 s., oprawa miękka

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Orlen Paczka dla zamówień o wartości minimum 100 zł.

Wysyłka niedostępna dla pozycji z kategorii: Gry i Puzzle