Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788392318804
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Telewizja Polska

... panowie Przybora i Wasowski.

Starsi Panowie dwaj. Amatorzy! Nie otrzymali bowiem wykształcenia w kierunkach, które przyniosły im uznanie. Jeremi Przybora przecież łączył jedynie w logiczną całość, poddaną poezji, słowa nie do połączenia. Jerzy Wasowski zaś, zapewniając o swojej maniackiej pracowitości. którą nadrabia brak talentu, zapisywał nuty na pięciolinii. I to wszystko. Tyle tylko, że wciąż nucimy ich piosenki. Bawią nas zbitki słów i gra skojarzeń, która przeniknęła ze świata wyobraźni Starszych Panów, czyniąc nasz radośniejszym. Poddany oczywiście od czasu do czasu smuteczkom. Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski wykreowali ów świat, pozostając sobą. A to dane jest nielicznym. Roman Dziewoński

Telewizja Polska 2000, ISBN: 8392318803, 250x317, 88 s., oprawa twarda

Luka w pamięci Roman Dziewoński, Xymena Zaniewska-Chwedczuk, Mariusz Chwedczuk

Książka

  • ISBN: 

    9788392318804

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.