Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 978-83-11-13533-8
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Bellona

Stephanie Marshall kierowniczka sklepu z akcesoriami dla narciarzy nie może się doczekać świątecznej premii ale jej szef snuje własne plany. Meredith Ghirlandaio z trudem nadąża z realizacją kolejnych zadań na świątecznej liście a tymczasem los stawia na jej drodze następne przeszkody. Tara Lane jest gotowa zrobić wszystko byle tylko uniknąć kolejnych koszmarnych świąt w rodzinnym gronie choćby nawet polecieć na Maui. Josie Sullivan jest bardzo dumna ze swojej córki którą wychowała sama. Niedługo dowie się ile świątecznej magii może się kryć w jednym dobrym uczynku Opowieści o tęsknocie za rodziną miłością o braniu i dawaniu słowem o tym wszystkim co składa się na zwykłą i niezwykłą magię Świąt Bożego Narodzenia. Cztery opowiadania czterech różnych autorek łączy temat przewodni najpiękniejsze Święta w roku stają się pretekstem do poszukiwania tego co w życiu najwspanialsze i prawdziwie magiczne.
 
Bellona 2016, ISBN: 978-83-11-13533-8, 145x205, 510 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788311135338

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.