Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788310130075
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 34
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

"Mapa przyszłości" to niezwykła książka w formie harmonijki. Można ją oglądać strona za stroną albo rozłożyć na podłodze, by śledzić przygody głównych bohaterów.
 
To najbardziej postrzelona historia, o jakiej słyszeliście!
Brysia i Albek podczas szkolnego eksperymentu przypadkowo otwierają portal do podróży w czasie, który wsysa wszystko - całą 3a oraz przedmioty z klasy. Na mapie przyszłości trzeba będzie odnaleźć nie tylko wszystkich uczniów, lecz także części statku kosmicznego, zasuszonego rogala i miotełkę do kurzu. I parę innych rzeczy? (Za dziennikiem 3a nie będzie tęsknić!).
 
Dzieciaki wędrują z zachodu na wschód i z północy na południe. Razem z nimi odwiedzicie wieżę Eiffla, Tadż Mahal, Panteon? Zobaczycie miasta zbudowane z origami, park jurajski w Afryce, gigantyczne roboty grające w golfa, mityczną Atlantydę, a nawet fabrykę lodów o smaku zorzy polarnej w Arktyce! Pełno tu kosmitów, turystów, a także miejsc i elementów krajobrazu, których znaczenie i funkcję będziecie musieli wymyślić sami!
Odnajdźcie wszystkich uczestników wycieczki, żeby mogli bezpiecznie powrócić do klasy. Zwiedzajcie, odkrywajcie, bawcie się!
TOMASZ MINKIEWICZ - scenarzysta, grafik, ilustrator. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie, uzyskując dyplom magistra sztuki. Współpracuje z wydawcami literatury dziecięcej i młodzieżowej. Współautor popularnej serii komiksów dla dorosłych "Wilq Superbohater".  
 
Nasza Księgarnia 2016, ISBN: 9788310130075, 235x325, 28 s., oprawa twarda


Książka

  • ISBN: 

    9788310130075

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.