Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788361445739
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 20
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna

Pierwsze wydanie Merde! Rok w Paryżu autor opublikował własnym sumptem w nakładzie zaledwie 200 egzemplarzy. Książka bardzo szybko stała się bestsellerem. Prawa do przekładu nabyły wydawnictwa z kilkunastu krajów.
Bohaterem Merde! Rok w Paryżu jest Paul West – typowy Brytyjczyk, skrzyżowanie Hugh Granta i Davida Beckhama, specjalista od marketingu. Przyjeżdża do Paryża, by na zlecenie francuskiej firmy stworzyć sieć herbaciarni. Na miejscu witają go nierozgarnięci współpracownicy oraz dwulicowy szef. Paul na własnej skórze odczuwa wady i zalety bycia cudzoziemcem we Francji. Uwodzi piękne kobiety, szuka domu na prowincji, uczy się, jak skutecznie zamawiać espresso w kawiarni, przyrządzać sos vinaigrette, poruszać po mieście, w którym najczęściej uprawianą dyscypliną sportową są strajki.
Książka Stephena Clarke’a to nie tylko wciągająca i niezwykle zabawna powieść przygodowa, lecz także doskonały przewodnik po współczesnej Francji – jej stereotypach, kuchni, normach społecznych i narodowych dziwactwach.Czas nagrania 10 godz. 1 min. Czyta Marcin Rudziński

Biblioteka Akustyczna 2010, ISBN: 9788361445739, nośnik: CD
 
Merde! Rok w Paryżu. Książka audio (CD mp3) Stephen Clarke

Książka

  • ISBN: 

    9788361445739

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.