Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788360530061
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Readers Digest

1. ZNIKAJĄCY CZŁOWIEK Jeffery Deaver

Czym jest iluzja? Trzepotem skrzydeł, szmerem jedwabiu. Tchnieniem trwogi, gdy mija nas nieznajomy... W kolejnej powieści Deavera Lincoln Rhyme i Amelia Sachs wkraczają w świat magii. Ginie studentka, a jej morderca dosłownie rozpływa się w powietrzu. Rhyme i Sachs muszą przeniknąć przez dym i zwierciadła, by zapobiec potwornej zemście, która ma stać się zarazem najwspanialszym trickiem wszech czasów.

2. PARANOJA Joseph Finder

Adam Cassidy, młody, inteligentny pracownik firmy komputerowej, zostaje przyłapany na manipulowaniu w systemie korporacji i oskarżony o szpiegostwo. Może wybierać: więzienie, albo... szpiegowanie w zarządzie konkurencyjnej firmy. Świetnie sportretowana praca we współczesnej wielkiej korporacji. Główny bohater nienawidzi swojej pracy i pracodawcy. Chce tylko, by go nie zwolniono.

3. NA OSTRO Lee Child

Wszystko zaczyna się pewnego gorącego wieczoru w nowojorskiej kafejce, w której Jack Reacher leniwie sączy espresso. Jego spokój pryska w chwili, gdy dowiaduje się, iż był właśnie mimowolnym świadkiem przekazania porywaczom olbrzymiego okupu. Co więcej, biznesmen Edward lane liczy na jego pomoc w odnalezieniu ofiar porwania. Cena nie gra roli. Kiedy Reacher odkrywa, że Lane ma swoje mroczne sekrety, jest już za późno, by się wycofać.

Reader's Digest 2007, ISBN: 978-83-60530-06-1, 155x235, 480 s., oprawa twarda

Mocny kryminał: Znikający człowiek, Paranoja, Na ostro

Książka

  • ISBN: 

    9788360530061

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!