Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788378957430
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 3
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Zielona Sowa

Zawiera: Dom dla Urwisa, Nowe psoty Urwisa Czyta Marta Grzywacz

 

Dom dla Urwisa Rodzina Tomczyków zdecydowała się wreszcie na pieska i nikt nie jest tym faktem równie podekscytowany, jak wielbicielka psów - Ela! Dziewczynka marzy o małym, skorym do pieszczot szczeniaku, który będzie spał w jej łóżku. Ale jej pewny siebie starszy brat i siostra widzą to inaczej. Czy Ela dostanie swojego wymarzonego psiaka?

Nowe psoty Urwisa Gdy Ela nadaje nowemu szczeniakowi imię Urwis, nie zdaje sobie sprawy, że trafiła w sedno. Nieposłuszeństwo Urwisa daje się wszystkim we znaki, więc mama i tata postanawiają, że pora zabrać go na szkolenie dla psów. Ela uważa, że pomysł jest genialny.

Ale gdzie tylko pojawia się Urwis, zaczynają się kłopoty...

Zielona Sowa 2014, ISBN: 978-83-7895-743-0, 137x187, audiobook format plików mp3

Mój niesforny szczeniak Holly Webb audiobook mp3

Książka

  • ISBN: 

    9788378957430

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.