Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788380381056
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 22
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Arystoteles

Książka ta wyjaśnia, jak trenować psa w czasie 21-dniowego programu. Daje porady na temat różnych ćwiczeń i pewnych środków, które można wykorzystać do zaradzenia złemu zachowaniu. Programy opisane w tej książce, rozsądnie użyte, są dość bezpieczne, lecz czytelnicy muszą mieć świadomość, że niektóre psy są dużymi zwierzętami, które mogą okazjonalnie zachowywać się nieprzewidywalnie. Psy, które wykazują takie cechy, jak agresja, powinny być poddane treningowi z dużą ostrożnością. Jeśli masz wątpliwości, zasięgnij porady wykwalifikowanego trenera psów lub specjalisty od zachowania zwierząt.
 
Informacje i zalecenia zawarte w tej książce są udzielane bez gwarancji autora i wydawcy, którzy nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie tego materiału.
 
Colin Tennant jest uznanym brytyjskim ekspertem w zakresie zachowania psów i treningu posłuszeństwa. Prowadzi ośrodek zachowania psów, który udziela porad i pomocy właścicielom psów wszystkich ras. W 1975 roku służył w policyjnej placówce szkolenia psów (Cheshire Police Dog Section) jako wykwalifikowany trener psów policyjnych. Colin rozpoczął karierę w zakresie behawioru i treningu psów w szkole Asoka w Manchesterze. Na początku lat 80. założył Grupę Szkoleniową w Londynie, specjalizującą się w treningach indywidualnych dla psów z problemami. Colin przeszkolił zwierzęta w ponad 100. programach telewizyjnych i jest autorem kilka filmów instruktażowych dotyczących problemów związanych z treningiem psów oraz opieki nad kotami i innymi zwierzętami domowymi. Wykłada na całym świecie i bardzo często pisze artykuły do angielskich gazet i czasopism. Pracuje jako konsultant w mediach i doradza specjalistom w dziedzinie zachowania psów dla programów BBC i innych angielskich sieci telewizyjnych, a także dla programów radiowych.
 
Jest przewodniczącym stowarzyszenia Canine and Feline Behavior Association (Stowarzyszenie Behawioru Psów i Kotów) z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Pełni też funkcję trenera i doradcy od behawioru zwierząt domowych w swoim prywatnym Centrum Behawioru i Zachowania Psów i Kotów w Hertfordshire. Jest autorem "Poprawa złych nawyków u psów" i "21 dni treningu dla psa".
 
Arystoteles 2017, ISBN: 9788380381056, 165x240, 208 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788380381056

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.