Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788365973795
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 9788365973795
Wydawnictwo/Producent: Marginesy

Prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli skandynawskich kryminałów.

“Motyw X” to już czwarta odsłona niezwykle popularnej serii o zmaganiach Fabiana Riska ze szwedzką przestępczością. Czy głównemu bohaterowi uda się złapać seryjnego mordercę, który za każdym razem zabija inaczej?

Powieść autorstwa Stefana Ahnhema pod tytułem “Motyw X” opowiada o dalszych losach policyjnego śledczego Fabiana Riska. Po ostatnich wydarzeniach udaje się ON na zasłużony urlop, aby w spokoju poświęcić czas rodzinie, a zwłaszcza zaopiekować się leżącą w śpiączce Matildą. Niestety odpoczynek nie trwa długo; w mieście zostaje zabity młody chłopiec z Syrii, a następnie pracownik supermarketu. Kolejne morderstwa wskazują na to, że motywem zbrodni najprawdopodobniej jest podłoże rasowe. W obliczu kryzysu, ze względu na bezsilność funkcjonariuszy policji, główny bohater wraca na posterunek, a jego szefowa Astrid przerywa kurację odwykową, którą ledwo co rozpoczęła. Wspólnie będą musieli złapać seryjnego mordercę, który za każdym razem zabija swoje ofiary w inny sposób.

Wspaniały, mroczny, trzymający w napięciu kryminał, który na każdej stronie kryje nutkę tajemniczości. To zdecydowanie najmocniejsze strony kolejnej, czwartej już części znanego i cenionego na całym świecie cyklu o Fabianie Risku. Dodatkowy atut stanowią znakomicie poprowadzone wątki socjologiczne, niewątpliwie wzbogacające odczucia czytelników. Po raz kolejny przenosimy się w świat krwawych zbrodni, wraz z głównym bohaterem próbując wyjaśnić zagadkowe motywy kolejnych morderstw, poznajemy też niewyjaśnione szczegóły i kontynuujemy wątki znane czytelnikom z poprzedniej części pod tytułem “Osiemnaście stopni poniżej zera”. Kolejna odsłona przygód genialnego policyjnego śledczego nie zwalnia tempa ani na chwilę – z pewnością zadowoli każdego fana gatunku i miłośnika mocnych wrażeń.

Marginesy 2019, ISBN: 9788365973795, 135x210, 500 s., oprawa miękka

Książka

  • ISBN: 

    9788365973795

Polecamy również...
Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.