Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788376609539
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 15
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Jedność

Mam na imię Aga i mam siedem lat. Uwielbiam pałaszować pączki i pyszne ciasta cioci Bożeny.

Jeśli chcesz poznać moją ciocię, wybierz się ze mną w podróż na wieś, pełną przygód i niespodzianek...

Dzieci mieszkające w dużych miastach nie mają bliskiego kontaktu z naturą i życiem na wsi. Przygody małej dziewczynki z miasta, Agnieszki, która przyjeżdża z wizytą na wieś, przybliżą młodym czytelnikom piękno życia w bliskości natury. Wdychajcie wraz z Agą niepowtarzalny zapach suszącego się siana, usłyszcie poranne piania koguta i kwilenie małych kurczaczków, poszukajcie z nią zagubionego osiołka, przejedźcie się z nią wozem i odprowadźcie na pastwisko stadko gąsek. Wędrujcie z Agą i jej przyjacielem, Mateuszem, poprzez wiejską okolicę i podziwiajcie jej piękne zakątki dzięki kolorowym ilustracjom i swojej wyobraźni! Odbiorcy: dzieci, które dzięki kartom tej książki przeżyją niejedną wspaniałą przygodę na łonie natury.

wszystkie dzieci, szczególnie zaś te mieszkające w dużych miastach, które z tym większą przyjemnością zagłębią się w sielskie klimaty wsi.

Dlaczego warto nabyć tę książkę zaprasza dzieci na wieś, do świata pachnącego świeżo skoszoną trawą, w którym, zamiast warkotu samochodowych silników, usłyszeć można cykające świerszcze ta książka jest po to, by dzieci nie myślały, że mleko bierze się z kartonu jej ciepłe, niepowtarzalne ilustracje spodobają się wszystkim dzieciom i nie tylko im.

Jedność 2014, ISBN: 9788376609539, 220x285, 48 s., oprawa twarda
 
Na wsi. Przygody z zagrody

Książka

  • ISBN: 

    9788376609539

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.

Wysyłka niedostępna dla pozycji z kategorii: Gry i Puzzle