Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788324583317
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Wydawnictwo Dolnośląskie

Druga odsłona przygód gangstera o pseudonimie Grek. W Napadałem na banki. Prawdziwa historia pisze o tym, jak łatwo i szybko można było okradać banki i jubilerów w Niemczech w latach 90. ubiegłego wieku. Opowieść byłego przestępcy nie jest jednak apoteozą gangsterskiego życia, ale przestrogą. Grek, mimo obecnego w książce humoru i widowiskowych scen akcji, mówi czytelnikowi, że gangsterskie życie kończy się zawsze tak samo: albo w więzieniu, albo w trumnie.

Historie, które opowiada, są prawdziwe, choć występujący w książce bohaterowie są ukryci pod fałszywymi pseudonimami. Książka to napisana ze swadą gangsterska opowieść, która ukazuje przede wszystkim logistykę działań w zorganizowanej grupie przestępczej, a także świat szeregowych gangsterów i skorumpowanych policjantów, gdzie nie obowiązują żadne zasady. Jedyna taka pozycja na rynku!

Wspomnienia Greka są ostre jak brzytwa. Gdybym był Patrykiem Vegą już kręciłbym film na ich podstawie
– Robert Ziębiński, redaktor naczelny miesięcznika „Playboy”, założyciel portalu dzikabanda.pl.

Szczerze do bólu, mocno jak cholera, dosadnie, wyraziście i bez zbędnej kokieterii. Jeden z najniebezpieczniejszych polskich gangsterów ujawnia mechanizmy działania przestępczego podziemia lat 90. Z jego relacji dowiemy się, że wtedy nikt nie przebierał w środkach i każdy brał, co chciał. A najwięcej do zabrania zawsze było w… bankach– Ivo Vuco, pisarz, autor m.in. biografii Grzegorza Stelmaszewskiego Złodzirej i powieści Synonim zła

Wydawnictwo Dolnośląskie 2018, ISBN: 9788324583317, 145x225, 256 s, oprawa miękka

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.