Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788328060081
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 8
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Biblioteka Akustyczna

Poznaj wstrząsającą historię, która mrozi krew w żyłach. Sięgnij po thriller "Naturalista" autorstwa Andrew Mayne.

Młoda dziewczyna ginie w lesie. Nic jednak nie wzbudza podejrzeń. Studentka przebywała samotnie w miejscu, w którym mogło zaatakować ją drapieżne zwierzę. Policja wysnuwa podejrzenia, że dziewczyna padła ofiarą ataku niedźwiedzia grizzly. Coś jednak nie daje spokoju profesorowi bioinformatyki. Theo Cray nie wierzy w przypadki. Czy za śmierć dziewczyny rzeczywiście odpowiada dzikie zwierzę? Coraz więcej wskazuje na to, że morderstwa mógł dokonać człowiek.

Profesor Theo Cray postanawia dowiedzieć się prawdy. Korzystając ze swojej wiedzy, rozpoczyna własne śledztwo. Podczas szukania śladów mordercy natrafia na kolejne ciało. Prowadzone przez Cray'a śledztwo nie podoba się policji. Śledczy starają się odsunąć profesora od sprawy, tym bardziej, że coraz więcej zaczyna wskazywać na to, że popełnione zbrodnie są sprawką Cray'a. Zobacz, kto tak naprawdę jest winny popełnionych zbrodni.

"Naturalista" to wciągająca opowieść, wyróżniająca się zaskakująco zawrotną akcją. Daj się wciągnąć w proponowany thriller i zasłuchaj się w mrocznej opowieści. Historia dla osób, które lubią dobrze opisywane miejsca zbrodni i precyzyjnie skonstruowane opisy otoczenia.

Autorem powieści pt. "Naturalista" jest iluzjonista oraz pisarz, Andrew Mayne. Jest znany z występów w programie "Don't Trust Andrew Mayne". Zdarzyło mu się nawet współpracować z Davidem Copperfieldem. Popularność jako pisarz zyskał dzięki serii książek, opowiadających o losach Jessici Blackwood. Stworzona przez niego bohaterka jest agentką FBI. Andrew Mayne w 2017 roku został wyróżniony nominacją do nagrody im. Edgara Allana Poego.

Czas trwania: 10 godz. 36 min
Lektor: Tomasz Sobczak

Biblioteka Akustyczna 2018, ISBN: 9788328060081,

Książka

  • Autor: 

    Mayne, Andrew

  • ISBN: 

    9788328060081

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.