Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788361732068
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 15
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Laurum

Bethenny Frankel była objawieniem w hicie telewizyjnym Gospodynie z kasą. Nowy Jork (The Real Housewives of New York City), ale jej pasją od zawsze było cieszenie się zdrową, naturalną żywnością i dzielenie się tą miłością: czy gotowała dla hollywoodzkich gwiazd, z powodzeniem rozwijała swoją firmę Bethenny Bakes, zamieszczała przepisy na pyszne potrawy w Health, czy pracowała z wiodącymi firmami lifestyle'owymi i żywnościowymi.

Książka Naturalnie szczupła pokazuje, jak każdy z nas może uporać się z Ciężkimi Zwyczajami, przyjąć Szczupłe Myśli i czerpać przyjemność z satysfakcjonujących posiłków, przekąsek i napojów bez poczucia winy. Czytelniczki uzbrojone w zasady Bethenny powiedzą: 

  • wiem, kiedy jestem naprawdę głodna
  • kiedy jestem naprawdę głodna, szukam jedzenia o dużej objętości i bogatego w błonnik
  • mogę jeść wszystko, na co mam ochotę
  • kocham smak prawdziwej żywności

Frankel oferuje książkę, której celem jest propagowanie zdrowszego życia i szczuplejszej sylwetki, z ponad trzydziestoma prostymi przepisami na pyszne potrawy (w tym słynną Skinnygirl Margaritę), tygodniowym programem, który pomoże czytelniczkom rozpocząć naturalnie szczupły styl życia, i ciepłą, dowcipną zachętą na każdej stronie.

 

LAURUM 2010, ISBN: 978-83-61732-06-8, 140x220, 288 s., oprawa miękka

 

Naturalnie szczupła Bethenny Frankel, Eve Adamson

Książka

  • ISBN: 

    9788361732068

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.