Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788381233576v
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 4
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

"Niecodzienny upominek” to druga część bestsellerowego cyklu powieści obyczajowych, których akcja dzieje się nad brzegami Jeziora Szczepankowskiego.

Sprawdźcie, jak ta historia potoczyła się dalej!

Pewnie wszyscy doskonale pamiętacie, jak Zojka i Krzyś spotkali się nad jeziorem w Szczepankowie. To właśnie tamtego lata zaczęła się ta magiczna, pełna uroku i ciepła historia. Dalszy ciąg historii, lecz tym razem opowiadanie przejmują nieco starsi bohaterowie. Babcia Krystyna i doktor Stefan Bielak udowodnią Wam, że na miłość zawsze jest czas, nie tylko wtedy, kiedy jest się młodym. Poznacie też odpowiedź na pytanie, czy zwykły list, gdyby został w odpowiednim momencie przeczytany przez adresata, mógłby zmienić jego życie? Czy w życiu doktora Bielaka jedynie przemiana z Wiechcia w człowieka, którym jest obecnie była momentem przełomowym? A co było takim momentem w życiu Adriana, piłkarza, w który świat wdarła się nagle macocha? Na te i na wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź właśnie na kartach niniejszej książki!

"Niecodzienny upominek” to drugi tom "Cyklu Szczepankowskiego”! Jest to kontynuacja znakomicie przyjętej powieści "Pewnego lata w Szczepankowie”. Wielbiciele cyklu mogą również cieszyć się kolejnym spotkaniem ze swymi ulubionymi bohaterami w powieści "Dziewczyna ze Szczepankowa”.

Prószyński i S-ka 2018, ISBN: 9788381233576, 142x202, 448 s., oprawa miękka

Książka

  • ISBN: 

    9788381233576

Polecamy również...

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.