Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788324163595
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 3
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Amber

Pistolety, karabiny, moździerze, broń przeciwpancerna, czołgi, niszczyciele czołgów, transportery opancerzone, samochody pancerne
Która broń była najlepsza, a która cieszyła się niezasłużoną sławą?
- Czy Tygrys był najlepszym czołgiem II wojny światowej?
- Czy Sherman był czołgiem doskonałym czy śmiertelną pułapką?
- Czy armata kaliber 88 mm była naprawdę najlepszym "zabójcą czołgów"?
- Jakie były najlepsze transportery opancerzone?
- Czy pistolet Luger działał równie wspaniale jak wyglądał?
- Dlaczego pistolet maszynowy PPSz-41, słynna pepesza, stał się znakiem firmowym radzieckiej piechoty?
- Dlaczego pancerfaust był skuteczniejszy niż bazooka?
Robert Slayton przedstawia najsłynniejsze pistolety, karabiny, moździerze, broń przeciwpancerną, czołgi, samochody. Porównuje je na podstawie obiektywnych kryteriów, takich jak niezawodność, celność czy siła ognia.

Pasjonująca książka, napisana z poczuciem humoru, pełna żywych anegdot i wspomnień użytkowników broni, to pierwszy ranking uzbrojenia wojsk lądowych II wojny światowej - krytyczny, logiczny, demistyfikujący wojenną technologię i ujawniający prawdziwe wady i zalety broni, którą walczono na wszystkich frontach.

Doktor ROBERT A. SLAYTON - amerykański historyk, jest wykładowcą Chapman University w Kalifornii i autorem cieszących się popularnością książek i artykułów publikowanych m.in. w "New York Timesie","Washington Post", "Los Angeles Times".


Amber 2017, ISBN: 9788324163595, 130x205, 304 s., oprawa miękka

Książka

  • ISBN: 

    9788324163595

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.