Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788377852125
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Zysk i Ska

Pan Pierdziołka ten od stołka swoją pierwszą książką podbił serca tysięcy czytelników. W kolejnym tomie powtarzanek i śpiewanek dowiemy się o nowych fikołkach naszego ulubieńca o tym że wyprowadził się z Grajdołka ... krótko żył w Berlinie Gdzie armaty rzeźbił w glinie. Potem zjawił się w Paryżu Zająć się sadzeniem ryżu. Oj dużo się działo oj dużo W końcu stworzył gdzieś w Meksyku Szkołę rymów i wierszyków. O tej szkole wszyscy już się zwiedzieli. Pchają się do niej no bo gdy piątki dostaje się za wyrecytowanie Poszedł żuczek za chałupkę... za odśpiewanie W murowanej piwnicy tańcowali zbójnicy za napisanie Nie dłub w nosie. Boś nie prosię albo Z drogi śledzie bo król jedzie Nikt nie chce ukończyć tej szkoły bo cóż lepszego od szalonej zabawy w rymy. A więc moje Pierdziołki za pióra i na stołki

Zysk i S-ka 2013, ISBN: 978-83-7785-212-5, 205x290, 48 s., oprawa twarda

Nowe fikołki pana Pierdziołki Jan Grzegorczyk, Tadeusz Zysk

Książka

  • ISBN: 

    9788377852125

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.