Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788389637000
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Antyk/Marek Derewiecki

Kęty 2006, ISBN: 83-89637-00-6, 175 x 230, s. 308, oprawa twarda z obwolutą, tłumaczenie: Henryk Paprocki, opracowanie: Waldemar Polanowski

Od redakcji: Jedna z podstawowych książek Bierdiajewa, zajmująca się człowiekiem jako istotą moralną. Dążąc do przezwyciężenia trudności klasycznej etyki, oskarżając z pasją wszelki fałsz i obłudę, Bierdiajew dąży do stworzenia personalistycznej etyki twórczości, w której tworzenie będzie wyznaczało patos moralny. Zawarł w niej również kilka „proroctw” dotyczących rozwoju wojen o charakterze totalnym oraz rozwoju techniki, czemu będzie towarzyszyło likwidowanie całych narodów, miast i cywilizacji.

 Posiadane przez nas egzemplarze mają zarysowane okładki.

O przeznaczeniu człowieka Mikołaj Bierdiajew

Książka

  • ISBN: 

    9788389637000

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.