ISBN: 5908312741954
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawnictwo: DVD

New York Times nazywa ją „najlepszą instruktorką fitness”, magazyn Elle „supergwiazdą vinyasy” a Vanity Fair mówi po prostu o „światowej mistrzyni fitness”. W serii Odchudzanie z jogą Shiva Rea wprowadzi Cię w świat jogi vinyasa, umiejętnego połączenia ruchów i oddechu. W przeciwieństwie do sztangi (ashtangi), w stylu opracowanym przez Sri K. Pattabhi Jois, asany – pozycje jogi mogą być układane w dowolnych sekwencjach w zależności od twojego nastroju i formy. W części poświęconej Skłonom do tyłu w płynnych sekwencjach będziesz miała okazję zapoznać się z ćwiczeniami: Pranayama ze śpiewem mantr, Tańczący Wojownik, Mandala Pozycji Stojących, Vinyasa Skłonów do Tyłu, Skłony do Przodu i Asany pogłębiające Otwarcie Bioder Shavasana.

Shiva Rea jest międzynarodową trenerką jogi z własną szkołą w Santa Monice. Posiada tytuł doktora w dziedzinie tańca terapeutycznego.

"Inspirujące wprowadzenie w świat jogi, pomocne również dla wszystkich pragnących pogłębić swoja praktykę."
Katarzyna Stryjniak-Erickson, nauczycielka jogi z ponad jedenastoletnią praktyką w USA, założycielka szkoły Yoga International w Krakowie.
EAN 5908312741954, Seria Chic, język: angielski lektor polski, czas: 103 min, dźwięk: DD 2,0, płyta jednostronna jednowarstwowa, format 16:9 PAL


 


Odchudzanie z jogą: Energetyczna i silna

Książka

  • ISBN: 

    5908312741954