Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788360504819
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Redhorse

ISBN: 978-83-60504-81-9, 125x195, 248 s., oprawa miękka

Strażak Jack Bartholomew ginie w trakcie akcji gaszenia pożaru w starym opuszczonym budynku portowego miasta. Wypadek czy podpalenie? Artysta malarz, marynista, Adam Greene tego nie wie, ale ma świadomość, że stracił najbliższego przyjaciela. Opłakując go zdaje sobie sprawę, że inna śmierć, sprzed piętnastu lat, jest nadal obecna w jego duszy, choć przez cały ten czas bardzo chciał o niej zapomnieć. Zanim poskłada razem wszystkie fakty, zanim odnajdzie tych co go śledzą, oni odnajdą jego.
Nieświadom ryzyka, bohater zostaje wkrótce wplątany w tajemniczą i niebezpieczną grę pozorów. Odsłonięcie skrywanej od lat tajemnicy zmusza Adama do zmierzenia się z własną mroczną przeszłością. W miarę rozwoju wypadków jego przyszłość i szanse na przetrwanie przestają wyglądać różowo. Jednak Adam Greene wie, że już nie może się cofnąć, że musi odkryć prawdę bez względu na koszt, nawet jeśli stawką będzie jego własne życie.
W mroźnym świetle dnia zapłonie zbrodnia sprzed lat...
Cena prawdy jest wysoka.
Czy Adam zdoła uciec przed śmiertelnymi płomieniami zemsty?

Pauline Rowson - urodziła się i dorastała w Portsmouth w Anglii, obecnie zaś mieszka na Hayling Island w hrabstwie Hampshire, w niezwykłym miejscu położonym pomiędzy dwoma pięknymi zatokami Langstone i Chichester. To tam autorka osadziła akcję wielu ze swoich powieści.
Zanim Rowson została pisarką, przez wiele lat prowadziła swoją własną agencję marketingową. Była prelegentką na konferencjach o tej tematyce oraz autorką wielu poradników z zakresu marketingu, samodoskonalenia się i motywacji.v Przygoda, nieustraszeni bohaterowie zawsze fascynowali Pauline, ale najbardziej intrygowała ją tajemnice i mroczne sekrety, które kryje każdy z nas. Owa fascynacja oraz miłość do morza zaprowadziły Pauline do stworzenia zupełnie nowego gatunku kryminału - "the marine mystery" ("morska tajemnica"). Rowson bowiem uwielbia obmyślać fabułę swoich powieści podczas żeglowania ze swoim mężem Bobem przy brytyjskich wybrzeżach.v Ogień i woda Pauline Rowson

Książka

  • ISBN: 

    9788360504819

 

Promocja!

 

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.