Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788379980116
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Vis-a-vis Etiuda

Jeśli od jakiegoś czasu targają Wami sprzeczne pragnienia czujecie nagłą potrzebę rzucenia wszystkiego... ale tylko na jedno popołudnie korci was życie z dala od cywilizacji pod warunkiem że za parę godzin będziecie mogli zmienić decyzję... Jeśli czujecie w sobie zew podróżnika odkrywcy i niekoniecznie muszą być to lasy tropikalne a potrafi Was oczarować miękki kontur renesansowej architektury olśnić fantazja barokowych stiuków zachwycić widok drewnianego dworku otoczonego gankiem z kolumnami bądź ruin średniowiecznego zamczyska i nie wiecie jak sobie z tym poradzić to biorąc do ręki ten przewodnik wkroczyliście na drogę spełnienia.
Odgadując Wasze pragnienia a jednocześnie spełniając własne odszukaliśmy opisaliśmy i sfotografowaliśmy blisko 30 miejscowości a wokół nich... ponad 30 innych miejscowości w których ukryły się dwory ogrody pałace zamki ich ruiny mroczne twierdze średniowieczne opactwa barokowe kościoły kilka malowniczo wijących się rzek wapienne skały zalesione wzgórza puszczę mokradła kopce stawy jaskinie skanseny muzea wiele niespodzianek i całe mnóstwo tajemnic. Wysyłamy Was na 5 szlaków na których odnajdziecie kopce ślady papieża Kościuszkę Jerozolimę w kilku rodzimych interpretacjach i działające balsamicznie na rozdrażnione zmysły podkrakowskie dolinki.
W promieniu 50 km od Krakowa we wszystkich możliwych kierunkach nie znaleźliśmy chyba tylko lodowca ośmiotysięcznika i rafy koralowej. Wszystkich innych atrakcji jest w Okolicach Krakowa pod dostatkiem. O czym zapewniają życząc niezapomnianych wrażeń.
Autorzy.


Vis-a-Vis Etiuda 2014, ISBN: 978-83-7998-011-6, 115x165, 182 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788379980116

Polecamy również...

 

Promocja!

 

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.