Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788373193673
Zwykle wysyłamy w: 24 godziny
EAN: 9788373193673
Wydawnictwo/Producent: Muza

Warszawa 2003, ISBN: 83-7319-367-7, 125 x 190, 220 s., oprawa miękka

Ostatnia część przygód Eddiego Dickensa, w której pada wzmianka o Ameryce, Szalony Stryj Jack nareszcie dostaje za swoje, a Jeszcze Szaleńszą Stryjenkę Szarlottę gryzie sumienie. Eddie poznaje nowe fakty z dziejów własnej rodziny i dowiaduje się, po co właściwie ma jechać do Ameryki, a rozmaite osoby podnoszą się z upadku, otrzepują z kurzy i zaczynają od nowa... Smakowite skrzyżowanie Dickensa Starszego (czyli Charlesa) z Monthy Pythonem. Książkę tę można traktować jako studium: - studium absurdalności języka aniegielskiego - absurdalności dziewiętnastowiecznej sztuki powieściowej - absurdalnego stosunku Anglików do własnych dzieci - absurdalności absurdu jako takiego Dziesięciolatek będzie się delektować głupactwem tej opowiastki, czternastolatek pojmie wszystkie aluzje, a osiemnastolatek zrozumie, że wszystko jest najszczersza prawda...Genialne!
LYN Gardner, "Guardian"
Okropne nowiny Philip Ardagh

Książka

  • ISBN: 

    9788373193673

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą używanych mebli biurowych

Więcej...

     

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.

Złóż zamówienie za 99 zł i wybierz przesyłkę Orlen Paczką - a zamówienie wyślemy bezpłatnie.