Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788328064140
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 6
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: WAB

Gra z pragnieniami może okazać się niebezpieczna!

Verity i Mike kiedyś byli w sobie szaleńczo zakochani, choć tworzyli niekonwencjonalny związek przepełniony namiętnym i ostrym seksem. Lubili niebezpieczne zabawy w łóżku i uprawiali kokieteryjną grę, która kończyła się zwykle w jeden sposób. Już na studiach połączyło ich uczucie, które uwielbiali podgrzewać, co znacznie ich zbliżyło… czy jednak na wieki? Ich relacja może budzić spore kontrowersje, podobnie jak obsesyjna gra, która stała się dla nich uzależnieniem. A przecież miała być tylko niewinną zabawą…

Teraz Verity wychodzi za mąż – jej wybrankiem nie jest jednak Mike. Czy były kochanek na pewno jest świadomy, że między nimi to już koniec? Kiedy Mike otrzymuje zaproszenie na ślub, budzi się w nim dawna niepohamowana namiętność. Dla niego to kolejna runda gry wstępnej do namiętnych igraszek. Zerwanie to tylko kolejny jej etap, a skoro ukochana rzuca wyzwanie, Mike musi je podjąć. I odzyskać dawną miłość bez względu na cenę. Jakie kroki podejmie opętany chorobliwym uczuciem? Czy obsesyjna miłość i pożądanie mogą doprowadzić do zbrodni?

Wszystko zaczyna się niewinne, ale z każdą stroną książki niepokój narasta, a atmosfera gęstnieje. Przyczyniają się do tego niejednowymiarowe postaci, które Hall świetnie skonstruowała. Ta wciągająca wiwisekcja umysłu opętanego obsesją, mieszanka faktów i obrazów opętanej szaleństwem wyobraźni tworzy niepokojący klimat. Do czego jest zdolny człowiek, który próbuje idealizować ukochaną i wszystko dopasować do własnej wizji rzeczywistości?

Mroczny i podnoszący poziom adrenaliny thriller psychologiczny wywoła skrajne emocje, które będą Was poruszać długo po lekturze! Dla miłośników gatunku, intrygującej fabuły, mrocznych tajemnic i niejednoznacznych postaci pozycja obowiązkowa!

WAB 2019, ISBN: 978-83-280-6414-0, 135x202, 352 s., oprawa miękka

Polecamy również...

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.