Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788324164608
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Amber

Najbardziej zagadkowa cywilizacja Ameryki Środkowej
Przedstawiciele nieznanej cywilizacji skolonizowali Amerykę Środkową 4000 lat temu!
- Skąd w sercu Meksyku wzięły się olbrzymie wyrzeźbione w bazalcie głowy o negroidalnych rysach?
- Dlaczego w ich okolicy nie znaleziono żadnych śladów po narzędziach?
Jak je wykonano?
- Po co ich twórcy deformowali czaszki? Czy to dowód ich związków z legendarną Atlantydą?

- Czy to oni założyli najstarsze miasta Majów i wznieśli piramidy Teotihuacan?
- Kim byli? Cudzoziemskimi kolonizatorami, którzy przybyli za oceanu?
I dlaczego tak nagle zniknęli?
Do lat 30. XX wieku uważano, że najstarszą cywilizacją Ameryki Środkowej byli Majowie. Dziś wiemy, że poprzedzała ją wysoko rozwinięta kultura Olmeków. Olmekowie znali metalurgię, pismo i kalendarz na długo przed nadejściem Majów. Oficjalna nauka wciąż jeszcze nie znalazła jednak odpowiedzi na pytanie, kim byli.

David Hatcher Childress usiłuje rozwiązać zagadkę pochodzenia i zagłady tego tajemniczego ludu. Ujawnia zdumiewające podobieństwa pomiędzy sztuką i pismem Olmeków a zabytkami starożytnych Chin i Afryki. I przedstawia intrygujące dowody na to, że nie byli oni rdzennymi mieszkańcami Ameryki. Przybyli zza oceanu i byli przedstawicielami starożytnej cywilizacji, która prowadziła handel transoceaniczny po całym świecie.

DAVID HATCHER CHILDRESS to niezależny archeolog i podróżnik nazywany prawdziwym Indianą Jonesem, jeden z najwybitniejszych i najbardziej kontrowersyjnych współczesnych badaczy historii ludzkości.

Jest autorem bestsellerów (Geniusz techniki bogów, Archeologia pozaziemska, Wimany i inne starożytne statki powietrzne oraz seria Zaginione miasta) i częstym gościem programów telewizyjnych i radiowych: Fox, NBC, CNN, Discovery, History Channel.

Amber 2017, ISBN: 9788324164608, 130x205, 320 s., oprawa miękka

Książka

  • ISBN: 

    9788324164608

W związku z zamknięciem księgarń stacjonarnych wprowadzamy DARMOWĄ dostawę do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.