Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788362343751
Wyślemy w: 24 godziny
EAN: 9788362343751
Wydawnictwo/Producent: G + J Gruner + Jahr Polska

ŚCIŚLE TAJNE Za chwilę odkryjesz zagadkowy świat. Pewnie o tym nie wiesz, że w Londynie - tuż obok Big Bena - wisi niepozorna czerwona skrzynka na listy, która mieści w sobie supertajne Ministerstwo Literek. To tajemnicze miejsce to istna fabryka słów. Każde słowo, które znasz - nawet to, które czytasz właśnie teraz - zostało ułożone w tej maleńkiej skrzynce na listy. Lecz pamiętaj - ta historia jest ściśle tajna. Umiesz dochować tajemnicy O autorach Al Mac Cuish - wielokrotnie nagradzany Dyrektor Kreatywny czołowej londyńskiej agencji reklamowej Mother. Brał udział w tworzeniu najbardziej popularnych projetków ostatniej dekady. Może się pochwalić jedną złotą i dwiema srebrnymi statuetkami Festiwalu Reklamy w Cannes oraz jedną złotą w prestiżowym konkursie nagradzającym najlepsze kampanie reklamowe w Europie - Epica Awards. Luciano Lozano - rysownik-freelancer, mieszka w Barcelonie. Jego prace pojawiły się między innymi w: The Guardian, Le Monde, House & Garden, El País.

Gruner+Jahr, G+J 2011, ISBN: 978-83-62343-75-1, 190x260, 64 s., oprawa miękka

Operacja Alfabet Al Maccuish

Książka

  • ISBN: 

    9788362343751

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.