Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788328067110
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: WAB

"Opiekunka" to mrożący krew w żyłach thriller, od którego trudno się oderwać. Sięgnij po książkę autorki wielu bestsellerów. Ta opowieść z pewnością Cię zaskoczy.

Bohaterami książki pod tytułem "Opiekunka" są Melissa i Mark. Cainowie to szczęśliwe małżeństwo. Para cieszy się z faktu, że udało im się odnaleźć idealną opiekunkę. Jade to kobieta, która ma wspaniały kontakt z najmłodszymi. Małżeństwo nie dostrzega czającego się zła. Jade doświadczyła dramatycznych zdarzeń. Była świadkiem pożaru swojego domu. Małżeństwo pozwala kobiecie zamieszkać u siebie. Melissa prowadzi swój własny interes, natomiast Mark jest oficerem policji. Zapracowana para cieszy się z obecności opiekunki. Nie zauważają, że stają się coraz bardziej od niej zależni.

Gdy Melissa powoli pogrąża się w depresji, Jade bierze na siebie coraz więcej obowiązków. Mark zaczyna coś podejrzewać i zauważa, że atmosfera w domu nie jest już taka sama, jak wcześniej. Jade skrywa przed małżeństwem straszliwą tajemnicę. Sięgnij po tę lekturę, by móc dowiedzieć się prawdy o z pozoru idealnej opiekunce. Iście diabelska tajemnica może Cię przerazić?

Sheryl Browne, autorka powieści pod tytułem "Opiekunka", zdobyła popularność w Wielkiej Brytanii jako autorka współczesnych romansów i porywających thrillerów. Bestsellerowe powieści Sheryl są pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji i zawiłości. Czytelnicy, którzy sięgają po jej książki szybko uzależniają się od jej twórczości.

WAB 2019, ISBN: 9788328067110, 135x202, 400 s., oprawa miękka

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.