Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788378562405
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf

Zdzisław Dudek - jest typowym przedstawicielem Niepokornych rocznik pięćdziesiąty. Jego poglądy kształtowała spuścizna Kolumbów i rzeczywistość, jaką starali się podyktować konformiści. Zdecydowanymi ruchami strąca z siebie gęsto padające krople nowomowy. Na cele, jakie sobie obrał, spogląda okiem marzyciela. Jednak nie z naiwnej wiary, a w poczuciu obowiązku rzuca się w rwące nurty wydarzeń roku 1980. Własne doświadczenia i obserwacje zebrane w latach zmagań nowego ze starym rzeźbią karty jego prozy.

Felu, udało się, pięćset sztuk prezerwatyw załatwiłam.

  • Aż tyle będzie nam potrzebne !
  • Nie nam, do obrotu. Podobno nieźle idą.
  • Pewne Kto ci mówił
  • Bez obaw, zejdą na pniu.

Jak niosła wieść obiegowa, ten towar rzeczywiście można było sprzedać z niezłym zyskiem. Szczególnie o gumowe wyroby jednorazowego użytku pytały w hotelach babcie etażne. W państwie radzieckim oczywiście już dawno uporano się z prostytucją. Jednak potrzebujący turysta mógł właśnie u etażnej zamówić blond cichodajkę o słowiańskich rysach. A te, jak wszystkie córy Koryntu, przerażone ciągnącą z republik azjatyckich epidemią syfilisu, chętnie nabywały dla swych klientów środki zabezpieczające. Same przy tym czuły się bezpieczniej. Dziewczyny rozdzieliły sprawiedliwie na cztery części kolejny nabytek. Łatwo doszły do porozumienia, że po pięćdziesiąt sztuk wezmą na własny użytek. W końcu nie wiadomo, jakim szczęściem obdarzy je los w przyjaznym kraju. Pozostałe czterysta można sprzedać.

Wydawnictwo Poligraf 2014, ISBN: 9788378562405, 145x205, 308 s., oprawa miękka

Pajęczyna Zdzisław Dudek

Książka

  • ISBN: 

    9788378562405

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!