Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 8365884350
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 5
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Edgard

Pakiet Super Quiz POLSKA to prawdziwa gratka dla ciekawych świata odkrywców zainteresowanych historią tropicieli zaginionych skarbów miłośników przyrody i małych podróżników. W kolorowej książeczce z ilustracjami i pytaniami quizowymi znajdują się fascynujące ciekawostki i zaskakujące fakty o mniej i bardziej znanych miejscach postaciach i zdarzeniach historycznych. Odkrywcy przemierzą Polskę od morza do gór spotkają legendarnych polskich władców zejdą do tajemniczych jaskiń i zwiedzą stare zamczyska a także zajrzą do wielkich miast i malowniczych wsi.

Przekonaj się czy twoja ojczyzna nie ma przed tobą tajemnic Czy wiesz skąd wzięła nazwę rzeka Biebrza? Ile gatunków kwiatów rośnie na Rysach? W którym jeziorze można znaleźć zatopione skarby? Jakie największe ssaki żyją w Europie?

Kolorowe zdjęcia zachwycających krajobrazów i zwierząt oraz liczne ilustracje do ciekawostek zachęcą dziecko do czytania a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny pozwoli uzupełnić wiadomości a także wzmocnić pozycję eksperta wśród rówieśników.

Dołączona do zestawu plansza XXL z mapą kraju oraz 24 żetony ze zdjęciami miejsc wartych odwiedzenia to doskonała propozycja dla małych podróżników i kartografów. Zabawa z planszą i żetonami sprawi że staniesz się prawdziwym specjalistą od polskiej mapy i najlepszym przewodnikiem po kraju

Pakiet Super Quiz Polska to doskonała zabawa rozwijająca dziecięce zainteresowania pamięć koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.

Pakiet Super Quiz Polska to

- niezwykłe miejsca i pasjonujące opowieści o polskiej historii

- ponad 160 zagadek

- możliwość sprawdzenia odpowiedzi

- kolorowe zdjęcia i ilustracje

- rozwijająca zabawa ćwicząca wyobraźnię

W serii również

  • Pakiet Super Quiz Piłka nożna
  • Pakiet super Quiz Zwierzęta
Edgard 2017, ISBN: 978-83-65884-35-0, pudełko

Książka

  • ISBN: 

    8365884350

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.