Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788365884367
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 25
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Edgard

Pakiet Super Quiz Zwierzęta to niezwykły zestaw dla miłośników zwierząt zapalonych przyrodników i zoologów. Kolorowa książeczka z fascynującymi ciekawostkami i podchwytliwymi pytaniami quizowymi zabierze dzieci w wyjątkową podróż po świecie różnorodnych gatunków zamieszkujących rozmaite środowiska od znajomych pól i łąk przez morza i oceany aż do tropikalnego lasu czy afrykańskiej sawanny.

Kto szybciej znajdzie wyjście z labiryntu ośmiornica czy szczur? Jak szybko może biec gepard? Czy wielbłądy potrafią pływać? Jakie stworzenie było pierwowzorem krakena? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w Super Quizie

Kolorowe zdjęcia rozmaitych zwierząt oraz liczne ilustracje do ciekawostek zachęcą dziecko do czytania a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny pozwoli uzupełnić wiadomości a także wzmocnić pozycję eksperta wśród rówieśników.

Dołączona do zestawu plansza XXL z mapą świata oraz 22 żetony ze zdjęciami zwierząt to doskonała propozycja dla małych przyrodników. Dopasuj żetony do miejsc występowania różnych gatunków na planszy i poznawaj fascynujące królestwo zwierząt

Pakiet Super Quiz Zwierzęta to doskonała zabawa rozwijająca dziecięce zainteresowania pamięć koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.

Pakiet Super Quiz Zwierzęta to

- różnorodne gatunki i środowiska życia

- ponad 160 zagadek

- możliwość sprawdzenia odpowiedzi

- kolorowe zdjęcia i ilustracje

- rozwijająca zabawa ćwicząca wyobraźnię

Edgard 2017, ISBN: 978-83-65884-36-7, pudełko 

Książka

  • ISBN: 

    9788365884367

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.