Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
Zwykle wysyłamy w: 24 godziny
Wydawnictwo/Producent: Czarne

Pakiet trzech powieści kryminalnych fińskiego autora Matti Rönkä. Łączy je postać głównego bohatera - emigranta z Rosjii, Viktora Kärppä oraz obraz kryminalnych powiązań fińskiego półświatka z rosyjskim.

W powieści "Mężczyzna o twarzy mordercy" pewien antykwariusz wynajmuje Viktora Kärppę, by ten odszukał jego zaginioną żonę. Dobrze płatne zlecenie tylko z pozoru wydaje się proste — rozbija uporządkowane życie Kärppy i stawia na jego drodze Marję, kobietę niezależną i twardo stąpającą po ziemi, która do niejasnych interesów mężczyzny odnosi się podejrzliwie. Starając się doprowadzić powierzoną mu sprawę do końca, Kärppa zostaje wbrew własnej woli wplątany w międzynarodowy narkobiznes i porachunki gangsterów z pogranicza Finlandii, Estonii i Rosji.

W "Dobry brat, zły brat" do Helsinek sprowadza się z Rosji starszy brat Viktora Aleksiej, a na rynku pojawia się superheroina zbierająca śmiertelne żniwo. Rosyjska mafia i fińska policja chcą jak najszybciej zlikwidować dopływ nowego narkotyku. Bracia są na celowniku. Wiktor musi więc znaleźć prawdziwe źródło narkotyku. Tymczasem na drodze staje ponętna Helena - zamężna kusicielka zwiastująca kłopoty.

W kolejnej powieści "Przyjaciele z daleka" w biurze Viktora pojawia się dwóch Rosjan, którzy żądają by Kärppä przekazał im kontrolę nad prowadzoną przez siebie firmą. To nie przypadek, że kilka dni później płonie mu mieszkanie. Kärppä nie ma wyjścia, musi wyruszyć w podróż przez Finlandię i Rosję, by dowiedzieć się, kto chce go dopaść. Po drodze przydadzą mu się umiejętności i kontakty wyniesione z armii radzieckiej. 

Pakiet zawiera:

  • Mężczyzna o twarzy mordercy, Czarne 2011, ISBN: 978-83-7536-233-6, 125x195, 212 s., oprawa miękka
  • Dobry brat, zły brat, Czarne 2011, ISBN: 9788375362565, 125x195, 224 s., oprawa miękka
  • Przyjaciele z daleka, Czarne 2012, ISBN: 9788375364408, 125x195, 208 s., oprawa miękka
Polecamy również...
Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą używanych mebli biurowych

Więcej...

     

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.

Złóż zamówienie za 99 zł i wybierz przesyłkę Orlen Paczką - a zamówienie wyślemy bezpłatnie.