Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788328707085
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 86
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Muza

Propozycja idealna dla fanów wyjątkowej twórczość wybitnego pisarza, Vladimira Nabokova. Dzięki książce "Pamięci, przemów! Autobiografia raz jeszcze" lepiej zrozumiesz dzieła tego autora.

To książka, napisana eleganckim stylem, który zaskakuje i zachwyca. Każdy, kto interesuje się dziełami pisarza powinien zapoznać się z ostatnią z napisanych przez niego autobiografii. "Pamięci, przemów! Autobiografia raz jeszcze" zabierze czytelnika prosto do niezwykłego świata Vladimira Nabokova, co okaże się nie tylko pomocne w analizach książek autora, ale też samo w sobie będzie niezwykłą lekturą.

Twórczość Nabokova zapisała się jako wybitna w historii literatury. Jego dzieła niosą ze sobą skomplikowane treści, w których przewija się filozofia, jak i artystyczna dusza. Vladimir Nabokov zajmował się nie tylko tworzeniem powieści. Wśród wydanych przez niego książek można też odnaleźć zbiory opowiadań, dramaty, poezję oraz - co ciekawe - trzy różne wersje autobiografii.

Rosyjsko-amerykański pisarz, Vladimir Nabokov, stał się znany głównie dzięki kontrowersyjnej powieści pod tytułem "Lolita". Autor urodził się dziesiątego kwietnia 1899 roku w Rosji. Zmarł drugiego lipca 1977 w Lozannie (Szwajcaria). Kiedy w Rosji wybuchła rewolucja październikowa, rodzina pisarza straciła swój majątek i przeniosła się do zachodniej Europy, gdzie też Nabokov rozpoczął studia z romanistyki i slawistyki w Cambridge.

Muza 2018, ISBN: 9788328707085, 140x215, 368 s., oprawa twarda

Książka

  • Autor: 

    Nabokov, Vladimir

  • ISBN: 

    9788328707085

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.