Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788379710027
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Jedność

Niewiele potrzeba do przeprowadzania zapierających dech w piersiach doświadczeń - wystarczą substancje chemiczne, które można znaleźć w każdej polskiej kuchni! Zgadza się - nie musisz prosić rodziców o zakup drogiego zestawu małego chemika! Dzięki tej książce przeprowadzisz doświadczenia na rozmaitych miksturach i roztworach, które pomogą ci poznać najbardziej zdumiewające tajemnice nauki! Chcesz się dowiedzieć, dlaczego galaretka tak śmiesznie się trzęsie A może wolisz umieścić jedną cudaczną ciecz na drugiej Masz ochotę ugotować pianę i zamienić ją w ciało stałe Skoro tak, to do dzieła! Dzięki tajemniczym miksturom poznamy zdumiewający świat nauki, wzbogacimy naszą wiedzę i nauczymy się porządnie główkować.

Jedność 2017, ISBN: 978-83-7971-002-7, 205x280, 144 s., oprawa miękka

Pamiętaj, chemiku młody... Fajnie być naukowcem Jill Frankel Hauser, Michael Kline

Książka

  • ISBN: 

    9788379710027

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.