Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788327160102
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Wydawnictwo Dolnośląskie

Posiadane przez nas egzemplarze mają uszkodzone okładki

Doktor Toby Fleishman wreszcie wyzwolił się z koszmaru małżeństwa.

Po latach upokorzeń i emocjonalnej poniewierki jego popularność wśród kobiet, wspomagana przez aplikacje randkowe, wyraźnie rośnie. Niestety, nowe życie Toby’ego zamiera, zanim na dobre się zaczęło. Wszystko z powodu nagłego zniknięcia byłej żony. Fleishman próbuje jej szukać, dzieląc czas między pracę w szpitalu, opiekę nad dziećmi i erotyczne przygody. Jeśli jednak chce zrozumieć zachowanie Rachel, musi przyjąć do wiadomości, że jego wyobrażenie na temat ich związku od początku odbiegało od rzeczywistości.

Pan i Pani Fleishman to elektryzujący debiut jednej z najpopularniejszych amerykańskich dziennikarek. Taffy Brodesser-Akner analizuje współczesną kulturę, próbując odnaleźć się na bezdrożach „instytucji małżeństwa”.

„Ten fantastyczny debiut ma w sobie humor Marii Semple, serce Meg Wolitzer i sarkazm Philipa Rotha. To powieść dzika i piękna” – Emma Straub.

„Brodesser-Akner napisała mocną i niepokojącą powieść o tym, że budowanie życia we dwoje często pomija kluczowy fakt: każde z tej dwójki jest odrębnym istnieniem” – „The New York Times Book Review”.

Wydawnictwo Dolnośląskie 2020, ISBN: 9788327160102, 125x195, 400 s., oprawa miękka

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.